Fashion / Makeup i Kosmetyki / Lifestyle / Współpraca

wtorek, 30 sierpnia 2016

Ty też nie znasz swojej wartości.

Ostatnio tak bardzo skupiłam się na sesjach zdjęciowych, że chyba sama zapomniałam co było głównym celem mojego bloga.

Nie przedłużając...


Drogie Panie... gdzie ta Wasza pewność siebie i poczucie własnej wartości?  Często zastanawiam się czy gubimy je pomiędzy zakupami w osiedlowy sklepie, gotowaniem obiadu czy zaprowadzaniem dziecka do przedszkola.  Tak naprawdę każda z Nas zakłada i może czasem nawet oczekuje, że cały świat będzie doceniał wszystkie jej starania, chwalił i tym samym podnosił samoocenę.  Wymagamy tego od męża, chłopaka, matki, ojca czy pracodawcy.

Nie. Nic podobnego się nie wydarzy.
Tak naprawdę,  jeżeli sama nie zbudujesz sobie poczucia własnej wartości,  sama nie będziesz doceniać swoich postępów i cieszyć się z osiągniętych celów, nikt nie podniesie Twojej samooceny, nie zbuduje Twojego poczucia wartości i nie doda Ci pewności siebie.
Dokładnie tak to działa - wymagając od innych aby traktowali i mieli Nas za kobiety pewne siebie i poczucia własnej wartości, najpierw same musimy zbudować swoją samoocenę.  Nie mówię tutaj o wygórowanym zdaniu na własny temat, ale obiektywnej ocenie samej siebie. Przecież każda z Nas jest inna i ma co innego do zaoferowania światu, do przekazania. 
Przecież Ty też jesteś w czymś dobra... ba!
Nawet jesteś w tym jedną z lepszych!
Prawda...?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka